Як завжди, сервіс і якість - вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Брус 50x50

Дерев'яний брус від виробника. Купити брус в Києві

Дерев'яний брус 50х50

Важко собі уявити будівництво, яка може обійтися без пиленого бруса. Цей матеріал застосовується не тільки для зведення житлових будинків, але і промислових комплексів. Такий широкий спектр застосування забезпечує доступна ціна, висока міцність, довгий термін служби і якість. Отримують брус 50х50 шляхом обрізання колоди з декількох сторін. Він може бути різної форми, а ціна на цей матеріал безпосередньо залежить від його розмірів.

Брус 50х50 можна розділити на кілька категорій, класифікуючи його по мірі вологості деревини - це може бути сухий брус, сирої профільований, а також клеєний і пилений.

Для того щоб отримати сирої пилений брус на пилорамі розпилюють дерев'яне колоду, а після вирівнює його на всі боки. Такий матеріал зазвичай виготовляють зі стандартними розмірами і певною довжиною, але за індивідуальним замовленням можливо виготовлення бруса певних розмірів.

Чотириразовий дерев'яний брус 50х50 мм

Брус 50х50 мм, з більш високим рівнем обробки сторін виготовлений за сучасними технологіями називається сирої профільований. Найвищою якістю відрізняється клеєний брус. Він проходить кілька етапів, перш ніж потрапити в руки замовнику. Брус заданих розмірів просушують у спеціальних камерах, тим самим позбавляючи деревину від природного вологості. Щоб отримати якісний клеєний брус кілька дощок ретельно зіставляють, і склеюють і знову висушують, а потім гарненько обробляють антисептиками і обробляють. Єдиним недоліком цього матеріалу можна назвати високу ціну, але будови з клеєного бруса мають чудовий вид, довговічні і відмінно зберігають тепло. Купити брус 50х50 струганий за ціною 11,50 грн за метр погонний можна за попереднім замовленням.

Жодне будівництво не обходиться без соснового бруса, так як дерево цієї породи наділене чудовими якостями, до того ж такий матеріал абсолютно не шкодить здоров'ю і екологічно чистий. Брус найчастіше має стандартні розміри і відповідає вимогам ГОСТу, до того ж в розрізі хвойна сосна має квадратну форму.

У різних компаніях ціна на хвойний брус 50х50 мм однакових розмірів може на порядок відрізнятися, пов'язано це з тим, що на кожному виробництві брус виготовляють за різними технологіями, також вартість залежить від виду деревини і сорту продукції на виході. Якість матеріалу залежить і від технології розпилу, і від способу обробки.

Пиломатеріали з різних порід дерева мають різні сфери застосування. Ялинові породи дерев більш схильні до гниття, ніж сосна через це її найчастіше застосовують для внутрішніх робіт, наприклад, для зведення внутрішніх перегородок плюс вона прекрасно зберігає тепло і виконує звукоізолюючу функцію.

Дерев'яний сосновий брус 50х50мм Україна

Щоб спорудити тимчасові споруди, наприклад, перегородки або огорожі рекомендується використовувати брус 50х50мм низького сорту і необразне дошку, вони мають низьку вартість і відмінно підійдуть там, де не потрібна довговічність служби матеріалу.

Для зведення зрубу або стін котеджу застосовують клеєний, обрізний або профільований брус. Ці матеріали відрізняються високою якістю обробки, але і ціна на них відповідна.

Вологість якісного бруса становить 8 - 12% він прострогать з усіх чотирьох сторін. Такий матеріал застосовують для побудови, а також декорування будинків котеджів, альтанок та інших будівель. Брус 50х50 з хвойних порід відрізняється високою міцністю і стійкістю до атмосферних впливів, та й що говорити про красиве структурі цього матеріалу. Без сумнівів сосну можна віднести до одного з найбільш якісних будівельних матеріалів нашої країни, вона прекрасно зберігає тепло і має високий рівень шумоізоляції. Також брус з сосни стійкий до температурних перепадів і не боїться вологи. Сосновий матеріал користується попитом завдяки тому, що навіть після тривалого терміну експлуатації зберігає свій початковий вигляд, його можна без побоювання використовувати для зведення будівель з високою вологістю (наприклад, лазень) та приміщень зі складними температурними режимами.

Наша "Компанія "Купол" займається продажем дерев'яного бруса 50х50 найвищої якості в Києві вже багато років. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісну консультацію і зможете замовити будівельний матеріал за прийнятними цінами і в потрібній кількості. Купити брус 50х50 ціна за метр погонний 7 грн.