Як завжди, сервіс і якість — вище цін!

(067) 321-79-48

kupoll@meta.ua

вул. Здолбунівська 7Д, к. 401

Україна, Київ

Пн — Пт 09:00 - 18:00

Сб.Нд.- Вихідний

Який фірми вибрати газоблок

Рекомендаційні статті від Компанії Купол

Вибираємо газоблок для будівництва?

Який газоблок краще за інших підходить для нашої будови? Який виробник газоблоків краще? Перед цими та подібними питаннями виявляються багато недосвідчених будівельники. Тут ми обговоримо, які особливості, недостаткаі і переваги має газобетон і порівняємо вироби наступних заводів:

  • Стоунлайт, що знаходиться в Броварах Київської обл.;
  • Аерок, що має два заводи (м.Обухів та м Березань);
  • ХСМ (м. Харьків);
  • ЮДК в славному місті Дніпро.

Газоблок - один з найбільш екологічних, простих в роботі і енергоефективних будівельних матеріалів. Газоблок, як і пінобетон — це різновид пористого бетону.

Проводиться він двома способами: Неавтоклавні і автоклавним. Лінія виробництва газобетону не вимагає заводських умов та його затвердіння відбувається при нормальних атмосферних умовах. Автоклавний, отверждается і набирає свою фортецю в присутності гарячої водяної пари в судинах, так званих автоклавах, що працюють при підвищеному тиском і температурі близько 200 С o. До складу газобетонного блоку входять такі інгредієнти:

  1. цемент марки не нижче 500;
  2. кварцовий річковий пісок;
  3. вода;
  4. вапно;
  5. гідрофільні алюмінієві пороутворюючих добавки зі зниженим виділенням пилу.

При перемішуванні інгредієнтів, вони реагують між собою, що призводить до "набухання". При досягненні твердої консистенції, такий напівфабрикат переміщують в автоклав, де він доводиться до кондиції під дією перегрітої пари і високого тиску. Готовий виріб перед продажем витримують близько 48 годин, даючи набрати остаточну фортеця.

Головні переваги автоклавного газобетону

Газоблок популярний, оскільки має ряд незаперечних переваг:

1. Економічна вигода і швидкість зведення. В силу своїх розмірів, блоки замінюють собою відразу кілька цеглин, а значить будівництво стає швидше і простіше. До того ж, підготовка клею набагато простіше ніж замішування розчину, а його необхідну кількість у багато разів менше.

2. Сувора геометрія. Важко переоцінити цей фактор, тому що робота навіть непідготовленого будівельника стає точніше і простіше. Похибка в розмірах газоблоку не перевищує 1 мм., Оскільки в заводських умовах. процес автоматизований і людський фактор виключений.

3. Високі тепло- і звукоізоляційні показники, які можна порівняти тільки з деревом. Пористість газобетону приблизно дорівнює 75%, це означає що він здатний зберігати оптимальну температуру і підтримувати мікроклімат в приміщенні за рахунок цих "дихаючих" пір.

4. Пожежна безпека так само є перевагою газобетонних блоков.Газоблок володіє негорючістю і пожежобезпечний. Здатний стримувати вогонь кілька годин.

5. Газоблок нешкідливий для здоров'я мешканців будинку. За екологічну чистоту його можна порівняти з деревиною.

6. Зберігає міцність протягом багатьох десятиліть.

7. Морозостійкість газобетону так само на високому рівні. Стіни з цього матеріалу здатні витримувати більш сотні циклів заморожування-відтавання не втрачаючи при цьому своїх властивостей.

8. Легкість цього матеріалу, дає можливість використовувати більш легкий фундамент, а це ще одна стаття економії.

Недоліки вироби

Є у газобетону і невеликі недоліки, про які звичайно варто згадати:

  1. Досить невелика фортеця на вигин, це може привести до появи тріщин в кладці. Але міцний фундамент і використання спеціального клею дла газоблоку;
  2. Найчастіше вимагає спеціальної паропроницаемой штукатурки, внаслідок своєї підвищеної водовбирною здатності;
  3. Газобетон недостатньо добре утримує елементи кріплення. Однак на даний момент на ринку представлений досить широкий асортимент спеціалізованого кріплення для газобетону
Тепер Ви здатні врахувати всі плюси і мінуси цього матеріалу і можете прийняти рішення про вибір на користь газобетону.

Виробники газоблоку, їх порівняльні характеристики

Ми вже згадували про виробників, що заслужили гарну репутацію на ринку газоблоку це:

  • Стоунлайт;
  • Aeroc (Аерок, Аерок);
  • UDK;
  • ХСМ.

Придивімося до них уважніше.

Вибрати Аерок або СТОУНЛАЙТ газоблоки

Стоунлайт (м.Бровари)

Їх виробничі потужності знаходяться в Броварах, що поблизу від Києва. За кількісної вироблення продукції "Стоунлайт" поступається лише одному виробнику в Україні автоклавного газобетону високоточної якості, фірмі "Аерок", яка має не один а 2 заводи. Безсумнівну вигоду для приватних і промислових хзастройщіков з Києва представляє зручний расположеніеа виробництва, що полегшує логістичні завдання.

Завод має можливість доставки автоклавного газоблоку в будь-який населений пункт України, завдяки наявності власного транспортного цеху. Кожен такий автомобіль компанії може доставити замовнику до 40 м 3 продукції за одну поставку.

Захист від сколів при навантаженні і транспортуванні забезпечується якісною упаковкою блоків, на европалетах в термоусадочної плівці.

Використання при випуску газоблоків обладнання німецької компанії "Хеттен", дозволяє автоматизувати більшість виробничих процесів. Тому чисельність працівників "Стоунлайт" не перевищує ста чоловік. При цьому максимальна потужність виробництва становить 1220 м 3 на добу, проектна ж потужність заводу не менше 460 тис. М 3 в рік.

Аерок (Аерок, Aeroc)

З'явившись раніше інших, ця компанія і до цього дня утримує провідне місце за кількістю і якістю виробленої в рік продукції. Обидва заводи компанії знаходяться в Київській обл. а відповідно, логістично покриває всю Україну. Виробництво, що знаходиться в м Обухів Київської обл., Першим почав випускати газоблок під торговою маркою Аерок. Інший завод, який знаходиться в Березані, побудований з нуля. Працює на німецькому обладнанні і випускає все щільності газоблоку від 150 до 500 кг / м 3 .

Річна потужність підприємства в Обухові становить рекордні для України 460 тис. М 3 в рік. Забезпечують цю високу продуктивність дві виробничі потужності: поліпшена лінія "Універсал-60", а так само лінія "Smart" провідної німецької марки "WEHRHAHN".

Цілих 510 тис м 3 в рік. така проектна потужність заводу Aeroc знаходиться в м Березань, де функціонує обладнання німецького виробника HESS.

Компанія "Аерок" не тільки випускає величезні обсяги продукції, але і серйозно ставиться до якості. Власні сертифіковані лабораторії, постійні дослідження в незалежних інститутах.

Тому, всі вироблені газоблоки Аерок стінові й перегородкові конструкції проходять цілий ряд випробувань:

  1. Теплофизические (показники теплопровідності);
  2. Дуже важливий показник - Огнеупорность (хто стикався з пожежниками зрозуміє);
  3. Міцність газоблоків і кладки;
  4. Здатність до Деформації;
  5. Акустічекіе показники (до речі, щільність 500 для перегородок краще, менше проводить звук);
  6. Сейсмостійкість (найближчим часом буде отримано сертифікат. Єдиний на українську продукцію!);
  7. Гігієна, випробування дюбеля і т.д.;
  8. Єдиний в Україні виробник газоблоків має ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ на газоблоки Аерок;
  9. Ну і звичайно ж Радіологія.
Випробування проводилися в:
  • ДП Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будматеріалів і виробів;
  • ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзаева»;
  • ВЦ ТОВ «Тест»;
  • ДП НДІБК.

Перевагою фірми "Аерок" так само є особисті сертифіковані лабораторії, гарантують незмінну якість виробленого газобетону. Завдяки цьому, заводський паспорт якості наноситься на кожен піддон газоблоку. Аерок завод особливо стежить за цим.

ЮДК, UDK (м Дніпро)

Завод компанії знаходиться в м Дніпро. З причини свого географічного положення та цікавою (швидше за дивною) цінової політики, газоблок цього виробника користується великою популярністю в східних і південних областях України. Однак існує ряд незручностей пов'язаних з логістикою при роботі з компанією "ЮДК". У перих, неможливо замовити невеликий обсяг блоку (2-3 м 3 ) з доставкою в Київ, тому що доставка здійснюється тільки машінонормамі по 40м 3. По-друге, самовивезення можливий тільки для жителів м Дніпро і обл.

"ЮДК" користується обладнанням фірми «Masa AG», що має на увазі можливість похибки в геометричній точності габаритів до 1,5 мм., Що саме по собі, як ми вже знаємо, є трохи вище норми. Втім, по правді сказати, такі перевищення в продукції не є частим явищем для газоблоків "ЮДК", швидше за внаслідок новизни обладнання.

Як компоненти використовуються:

  1. Подрібнений річковий пісок;
  2. Підготовлена кальцієва негашене мелене вапно;
  3. Цемент М500;
  4. Здатність до Деформації;
  5. Невелика кількість гіпсу (тому блок біліший);
  6. Добавки на основі алюмінію для отримання пір;
  7. Розчинник - вода.

ХСМ

Повна назва компанії - «Харківські Будівельні Матеріали». З літа 2001 р. почали випуск газоблоків, і на сьогодні є найпотужнішим виробником газобетонних виробів на північний схід, покриваючи Харківську, Сумську, Луганську і Донецьку обл. У структуру концерну входять кілька виробництв:

  • Завод Залізобетонних Конструкцій ЗЗБК (знаходиться в обласному центрі м.Харків);
  • Завод Силікатних Виробів «ЗСИ» (розташований в смт Солоницівка);
  • НПФ «Інтерфакт ЛТД» (що знаходиться в м Чугуїв).

Незважаючи на те, що якість забезпечено непоганими європейськими технологіями, ціни і обсяги продукції, що випускається поступаються лідерам ринку газобетону "StoneLight" і "Aeroc".

Принципові характеристики при виборі найбільш якісного блоку з пористого бетону?

Давайте виділимо найважливіші параметри для вибору газоблоку, щоб провести аналіз і визначити виробника:

  1. Місцезнаходження заводу виробника (як можна ближче до Вас, тим краще);
  2. З першого пункту випливає, що вартість доставки буде нижче;
  3. Скільки завод здатний і випускає в м3 (т.зв. потужність);
  4. Якість виробленого газоблоку;
  5. Різноманітність в розмірах, щільності продукції, що випускається;
  6. І важливим, але не самим критичним показником є - ціна.

Уважний аналіз за цими параметрами, показує, що серед учасників виробників газобетонних блоків Компанія ТОВ Аерок займає лідируюче місце.

Отже:

  1. Аерок завод має мережу дилерів, які можуть надати серйозні знижки, опускаючи ціну для клієнта нижче заводської. Практикується самовивіз та доставка, ціна якої становить 30% від усіх куплених блоків.
  2. Співробітники підприємства самостійно підберуть Вам варіанти доставки, знайдуть транспорт особисто для Вас або, використовуючи спеціальні сайти, зв'яжуться з попутним транспортом. При цьому Ви зможете заощадити, самостійно домовившись з попутником про ціну.
  3. Вам немає особливої необхідності приїжджати завод Аерок для замовлення та оплати газобетону. Залишкову (крім передоплати) грошову суму у вас прийме водій доставки перед розвантаженням товару.
  4. Після закінчення будівельного буму, "Аерок" найчастіше надає зниження ціни на газоблоки Аерок від 50 до 100 гривень на кожен куплений кубометр автоклавного газоблоку. Або запропонує клей в Подарунок.
  5. Якість продукції "Аерок" безсумнівно вище ніж у конкурентів, що підтверджується дослідженнями ка власних так і сторонніх організацій, список яких ми надавали в цій статті.
  6. Максимально зручне розташування виробництва, в безпосередній близькості від Києва.
  7. Загальна продуктивність заводів корпорації "Аерок" помітно вище ніж у будь-якого іншого виробника газоблоку в Україні.
  8. Широкий асортимент не залишить Вас байдужим. Ознайомтеся з ним на нашому сайті.

Всі ці показники, як ми бачимо, показують, що Аерок - абсолютний і незмінний лідер в галузі з випуску газоблоку. І хоча UDK і "ХСМ" також виробляють непоганий газоблок, ці заводи мають незручне географічне положення для Києва, так і ціни на продукцію відносно високі. "Стоунлайт", в свою чергу, хоча і може бути лідером з виробництва виробів з автоклавного газобетону, однак технічні характеристики і якість блоку і виробничі можливості непорівнянні з компанією AEROC.

Підсумок

Отже, газобетон якої фірми віддати перевагу? Чий стіновий і перегородковий газоблок найбільше прийнятний для будівництва? Зробимо висновки.

/ Компанія "Аерок" займає безсумнівно лідируюче місце по загальній сукупності врахованих нами характеристик
    /
  • гнучке ціноутворення, дилерські умови;
  • завжди застосовує знижки на газоблок після завершення будівельного буму (листопад-лютий);
  • економія на автомобільній транспортуванні для центральних регіонів;
  • якість продукції, що випускається заводом Аерок продукції незмінно високу, що підтверджено результатами досліджень галузевими інститутами;
  • кількість виробленого газоблоку найбільше, в кубометрах, в Україні;
  • для столичного регіону - найшвидша доставка;
  • Асортимент ряд газоблоку найширший: D300, D400, D500.
Тепер нам з Вами відомо, який газоблок найбільше підійде для Вашого будівництва і блок-якій торговій марки варто замовити. Бажаємо Вам удачі в будівництві!

Можливо Вас також зацікавить: